Přehled akcí

THE MIDDLE OF THE SANDWICH + KAKKTUS + HAVEL
01.jpg
Datum konání: 25. 07. 2021

Místo konání: Masarykovo náměstí Uničov

Čas: 18:00

Vstupné: zdarma

 

THE MIDDLE OF THE SANDWICH (19:00)

Mladá partička muzikantů, která vás vtáhne do světa všemožných hudebních žánrů, které se mohou zdát na první dojem neslučitelné. I přes fakt, že se toto seskupení dalo dohromady teprve před rokem a pár měsíci, stihli vydat už dva singly a o dostatek koncertů rozhodně nemají nouzi. Však také není divu, když do svých vystoupení dávají naprosté maximum a podařilo se jim vytvořit svůj osobitý styl. Ostatně se o tom můžete přesvědčit sami.

 

předkapela KAKKTUS (18:00)

Tahle našláplá čtveřice krmí místní podsvětí svými punky a rolly už od roku 2006. Na konci června tohoto roku se Kakktusáci vydali do Prahy nahrát svoje první profesionální album, který budou řvát do světa.

HAVEL (21:00)
Celovečerní film Havel přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie Václava Havla z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností. „Portrét státníka nečekejte,“ slibuje režisér Slávek Horák. Film se soustředí na Havlův bouřlivý osobní život, kterému dominuje boj za pravdu a správnou věc, pronásledování, věznění a také milostné vztahy, vlastní pochyby a humor. V centru všeho je pak neobvyklý a o to silnější vztah s manželkou Olgou. Film Havel se odehrává mezi roky 1968 a 1989 a zachycuje dlouhou cestu a proměnu hlavního hrdiny od lehkovážného a úspěšného dramatika šedesátých let, přes bojovníka za lidská práva v letech sedmdesátých až po vůdčí osobnost sametové revoluce a celosvětovou ikonu. Dějiny jsou ale až v druhém plánu, film Havel nabízí především velký, vzrušující a málo známý příběh, jakých není ve světě mnoho.Na výpis akcí