Přehled akcí

Škwor
Škwor
Datum konání: 26. 08. 2021

Místo konání: Městský park Uničov

Čas: 19:00

Vstupné: 590 Kč | doprodej v den konání od 12:00 +50 Kč

ŠKWOR
Populární skupina, která si poradí i s vyprodanou O2 arénou, dorazí s celým setlistem samostatného koncertu. Tedy kromě typických hitů Mý slzy neuvidíš, Sraž nás na kolena, Vyvolenej, Síla starejch vín dojde i na hodně písní z nové tvorby, třeba jako Pokřivenej pohled. Koncert má omezenou kapacitu, tak neváhejte se zakoupením vstupenek, a dorazte na jeden z mála letošních open airů.

MADAM ROYAL
Ačkoliv na scéně působí už od roku 2011, novodobá éra kapely Madam Royal se váže k 11. lednu 2019. Pod novým názvem skupina navázala na úspěchy předešlých let a pokračovala v našlapané koncertní sezóně plné festivalů a městských slavností. Na těch se často objevovala v pozici headlinera, Madam Royal také opakovaně předskakovala populární české zpěvačce Olze Lounové. Rok 2019 završila tříměsíční tour s přední slovenskou skupinou Zoči Voči. Ve spolupráci s hudebním producentem Ondřejem Žatkuliakem, který stojí za úspěšnými singly skupiny Mirai, Sebastiana, Lenny nebo rappera Marpa, vydala Madam Royal několik singlů. Nejpopulárnějším se stala píseň Na znamení, kterou doprovodil velkorozpočtový videoklip. Rok 2021 přinese nové singly, kompilační album, videoklipy a široký zástup českých i zahraničních festivalů, na které naváže vlastní podzimní klubová tour.

 

Časový harmonogram akce:

18:00 otevření areálu

 

19:00 začátek MADAM ROYAL (45 minut)

20:10 začátek ŠKWOR (80 minut)

 

 


Typy používaných testů
Zpravidla používáme komfortnější antigenní testy ze vzorku slin. Pro případy, kdy toto nevyhovuje, nebo testovaný bezprostředně před testem kouřil nebo pil alkoholické nápoje, máme připraveny i zásobu testů stěrem z nosní sliznice.

Rychlost testování
Před samotným odběrem vzorku se vyplňuje Informovaný souhlas s provedením testu. V závislosti na teplotě a vlhkosti jsou výsledky testů hotové v řádu několika málo minut od odebrání vzorku. Celková doba odbavení pak záleží na tom, kolik zájemců o testování se v daný okamžik u testovacího místa sejde. Zpravidla ale nepřekročí 10 minut.

Doklad o výsledku testu
Pro rychlejší odbavení testovaných při hromadných akcích používáme označení barevnou ID páskou s textem “COVID TEST NEGATIVNÍ”, který slouží u vstupu do areálu jako alternativa k základním čtyřem způsobům prokázání bezinfekčnosti. Výsledky testů jsou bezprostředně po akci zadávány do systému ISIN a jsou následně dostupné na portálu ocko.uzis.cz, kam se lze přihlásit použitím kombinace rodného čísla a telefonního čísla uvedeného na Informovaném souhlasu.

Věkové omezení testování
Aktuální verze opatření na portálu https://covid.gov.cz/situace/kultura/festivaly uvádí, že: “Při příchodu musí všichni diváci prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu…”. Povinnost prokázání bezinfekčnosti tedy platí i pro děti bez omezení věku.


Na výpis akcí